NetActuate otwiera nowe data center w Warszawie i zapowiada rozwój oferty IaaS w Europie

28 września, 2021

Warszawa, 28 września 2021 - NetActuate, dostawca brzegowej mocy obliczeniowej w modelu IaaS, otworzył nowe centrum danych w Warszawie. Oznacza to uruchomienie wszystkich usług operatora jednej z pięciu największych (pod względem liczby węzłów) sieci IPv4 i IPv6 na świecie – w tym anycast, maszyn wirtualnych, bare metal i kolokacji – z Warszawy.

Nasze nowe wdrożenie w Polsce umożliwia nam oferowanie solidnego zestawu globalnych usług infrastruktury brzegowej zlokalizowanych w Europie Środkowej” — powiedział Mark Mahle, dyrektor generalny i główny architekt technologiczny firmy NetActuate. „Strategiczna lokalizacja Warszawy zwiększa wydajność i niezawodność naszej sieci dla użytkowników końcowych zarówno na rynkach Europy Wschodniej, jak i Zachodniej”.

Warszawskie data center NetActuate zlokalizowane jest w ścisłym centrum biznesowym stolicy. W tej lokalizacji klienci mogą wybierać z szerokiej gamy usług sieciowych, a także mogą łączyć się bezpośrednio z klientami i partnerami w swoim cyfrowym łańcuchu dostaw. Placówka ta zapewnia również bezpośredni dostęp do Equinix Internet Exchange™ Poland (dawniej PLIX), który jest największym punktem wymiany ruchu internetowego w Polsce. Warszawska lokalizacja NetActuate oferuje najnowocześniejsze standardy bezpieczeństwa i posiada certyfikaty zgodności z normami ISO 22301, ISO 27001, ISO 9001:2015 i PCI DSS.

Uruchomienie usług w Polsce jest częścią większego planu rozwoju NetActuate w Europie.

W najbliższym czasie planujemy uruchomienie nowej platformy IaaS pod nazwą vmgen. Dzięki vmgen użytkownicy będą mogli korzystać z globalnej infrastruktury brzegowej w niezwykle prosty i szybki sposób” - powiedział Kacper Dąbrowski, Dyrektor ds. Projektów Europejskich w NetActuate i Dyrektor Generalny vmgen. „Nowy projekt jest dedykowany na rynki Europejskie, a pracuje nad nim ciągle rozwijany zespół programistów w Polsce”.

Dostawcy usług cyfrowych mogą łatwo wdrożyć i rozszerzać swoją globalną obecność na platformie Anycast NetActuate, stworzonej z myślą o zapewnieniu niskich opóźnień i wysokiej niezawodności. W ramach globalnego zasięgu NetActuate klienci mogą wdrażać swoje środowiska hybrydowe w Polsce oraz w ponad 30 innych lokalizacjach na całym świecie, bez konieczności zarządzania wieloma dostawcami ich infrastruktury i usług sieciowych.

Z vmgen możesz w kilka minut wdrożyć brzegową moc obliczeniową w ponad 30 lokalizacjach na całym świecie. Sprawdź jakie to proste.

Zarejestruj się bezpłatnie

Wysyłając wypełniony formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NetActuate Inc. zgodnie z Polityką Prywatności.
Copyright © 2021 – 2023 vmgen. All Rights Reserved
twitterfacebooklinkedin